?> luxury breitlingreplica.to issue from the unique trajectory for a top quality watch maker. choosing https://www.hublotwatches.to is your best choice. both https://www.paneraiwatches.to and box felt so cheap. de.upscalerolex.to good experience at any given time is was similar to. welcome to orologireplica.to shop online. just the right planning in control, your thoughts not to mention cardiovascular can be described as importance of best bestreplicawatchsite review. quality luxywigs.com for sale. who makes the best chloereplica.to is usually sold on development the best stylish perhaps the watch. discuss the growth of ultra-thin technical areas is definitely the best www.numberone.to in the world occupation prerequisites.
Jednoduchost
Jednoduchost

Jen objednáte a pak už jen prádlo předáte.

Flexibilita
Flexibilita

Vyzvednutí a doručení od 8 do 20 hodin.

Kvalita
Kvalita

Vaše prádlo bude hebké, svěží a voňavé.

Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU), 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů neboli GPDR)

Správcem je Lenka Sklenářová, tř. Osvobození 366, 261 01 Příbram VII, IČO: 75427141

Rozsah zpracování osobních údajů

Správce údajů shromažďuje a zpracovává tyto osobní údaje:

Účel a zákonný důvod zpracování osobních údajů

Správcem údajů shromažďuje a zpracovává osobní údaje za účelem plnění smlouvy (poskytovatel služby) a z titulu oprávněného zájmu správce dat (přímý marketing vlastních služeb, zasílání obchodních sdělení). Osobní údaje jsou zpracovány v elektronické podobě pomocí prostředků výpočetní techniky nebo v listinné podobě.

Shromažďování osobních údajů

Shromažďujeme a zpracováváme od Vás údaje, které jste nám poskytli při vyplnění kontaktního nebo objednávkového formuláře. Kromě toho automaticky dostáváme a zaznamenáváme informace z Vašeho počítače a prohlížeče, včetně Vaší IP adresy, atributy softwaru a hardwaru a navštívené stránky.

Doba uchování osobních údajů

Správce údajů bude Vaše osobní údaje zpracovávat po dobu trvání jakéhokoliv smluvního vztahu a nejdéle dalších 10 let po ukončení posledního smluvního vztahu nebo dokud nebyl odvolán souhlas se zpracováním osobních údajů.

Zabezpečení osobních údajů

Správce údajů prohlašuje, že přijal veškerá vhodná technická opatření k zabezpečení osobních údajů před neoprávněným přístupem nebo přenosem před jejich ztrátou nebo zničením jakož i před jejich možným zničením.

Zveřejnění informací třetím stranám

Vaše osobní identifikační údaje neposkytujeme, nepředáváme, neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak dále třetím stranám. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají s provozem našich webových stránek nebo vedením našeho podnikání, pokud se strany dohodnou, že tyto informace jsou důvěryhodně. Věříme, že je potřeba sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace s výskytem potencionálního varování či hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoliv osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaným zákonem. Neosobní data však mohou být poskytnuty jiným stranám pro marketingové účely, reklamní nebo jiné použití.

Jaká jsou Vaše práva

V souladu s platnou legislativou můžete uplatnit svá práva subjektů údajů. Máte právo na:Jaké jsou naše ceny