?> luxury breitlingreplica.to issue from the unique trajectory for a top quality watch maker. choosing https://www.hublotwatches.to is your best choice. both https://www.paneraiwatches.to and box felt so cheap. de.upscalerolex.to good experience at any given time is was similar to. welcome to orologireplica.to shop online. just the right planning in control, your thoughts not to mention cardiovascular can be described as importance of best bestreplicawatchsite review. quality luxywigs.com for sale. who makes the best chloereplica.to is usually sold on development the best stylish perhaps the watch. discuss the growth of ultra-thin technical areas is definitely the best www.numberone.to in the world occupation prerequisites.
Jednoduchost
Jednoduchost

Jen objednáte a pak už jen prádlo předáte.

Flexibilita
Flexibilita

Vyzvednutí a doručení od 8 do 20 hodin.

Kvalita
Kvalita

Vaše prádlo bude hebké, svěží a voňavé.

O nás

Pod názvem „Košilenka“ najdete výhradně českou společnost, poskytující služby v oblasti RUČNÍHO ŽEHLENÍ PRÁDLA založenou na jednoduchosti, čistotě, vysoké kvalitě, flexibilitě a hlavně na spokojenosti koncového zákazníka.

Tuto službu může využít kdokoliv z Vás, ať jste zaneprázdněná žena či zaneprázdněný muž, podnikatelka, podnikatel, firma nebo domácnost, pro Vás všechny je tu právě Košilenka, která Vám ušetří drahocenný čas. Vaše prádlo u Vás s úsměvem vyzvedneme, vyžehlíme a pohladíme a s radostí a láskou k Vám opět zavezeme. Běžně již do 48 hod po sjednání objednávky.

Objednávku si můžete vytvořit jednoduše na našich webových stránkách, kdy při objednávce vznikne předběžná objednávka a předávací protokol s množstvím Vašeho prádla. Minimální objednávka pro poskytnutí služby je v hodnotě 850,- Kč včetně dopravy. Pokud služby Košilenky chcete využívat pravidelně, třeba i několikrát do měsíce, je možné se dohodnout na zaslání vyúčtování fakturou vždy na konci měsíce.

Košilenka přijímá platbu v hotovosti nebo bankovním převodem na základě vystaveného peněžního dokladu nebo faktury. Ceny jsou konečné včetně 15% DPH (nejsme plátci DPH).

Košilenka je tu pro Vás po celý týden včetně víkendu.

Působíme v lokalitách Příbram, Dobříš, Rožmitál pod Třemšínem, Mirovice, Mníšek pod Brdy, Zbraslav a okolních obcích. Přesnější oblasti působnosti naleznete zde.

Vaše prádlo u Vás vyzvedneme a vyžehlené dovezeme zpět, buď připravené ve Vašem prádelním koši či tašce, nebo v Košilenkou poskytnutém boxu či tašce. Chcete-li mít pověšené prádlo na vlastních ramínkách, stačí nám je pouze propůjčit a Košilenka Vám Vaše vyžehlené prádlo pověsí na Vaše ramínka a zabalí. Také si u nás můžete zakoupit drátěné ramínko v hodnotě 10,-Kč, které Vám poslouží pro další objednávky.

Košilenka nežehlí spodní prádlo, oděvy ze syntetických tkanin, tesilové oděvy, večerní róby, hedvábí a vše co je určené pro chemické čištění

Košilenka myslí na vše a je pojištěná pro případ, že by došlo k poškození Vašeho prádla během žehlení.

Chcete-li službou Košilenky potěšit Vaše nejbližší, i na to jsme mysleli, nabízíme dárkové poukazy Košilenka v různých hodnotách.Jaké jsou naše ceny