Jednoduchost
Jednoduchost

Jen objednáte a pak už jen prádlo předáte.

Flexibilita
Flexibilita

Vyzvednutí­ a doručení od 8 do 20 hodin.

Kvalita
Kvalita

Vaše prádlo bude hebké, svěží­ a voňavé.

O nás

Pod názvem „Košilenka“ najdete výhradně českou společnost, poskytující služby v oblasti RUČNÍHO ŽEHLENÍ PRÁDLA založenou na jednoduchosti, čistotě, vysoké kvalitě, flexibilitě a hlavně na spokojenosti koncového zákazníka.

Tuto službu může využít kdokoliv z Vás, ať jste zaneprázdněná žena či zaneprázdněný muž, podnikatelka, podnikatel, firma nebo domácnost, pro Vás všechny je tu právě Košilenka, která Vám ušetří drahocenný čas. Vaše prádlo u Vás s úsměvem vyzvedneme, vyžehlíme a pohladíme a s radostí a láskou k Vám opět zavezeme. Běžně již do 48 hod po sjednání objednávky.

Objednávku si můžete vytvořit jednoduše na našich webových stránkách, kdy při objednávce vznikne předběžná objednávka a předávací protokol s množstvím Vašeho prádla. Minimální objednávka pro poskytnutí služby je v hodnotě 3195,- Kč včetně dopravy. Pokud služby Košilenky chcete využívat pravidelně, třeba i několikrát do měsíce, je možné se dohodnout na zaslání vyúčtování fakturou vždy na konci měsíce.

Košilenka přijímá platbu v hotovosti nebo bankovním převodem na základě vystaveného peněžního dokladu nebo faktury. Ceny jsou konečné včetně 15% DPH (nejsme plátci DPH).

Košilenka je tu pro Vás po celý týden včetně víkendu.

Působíme v lokalitách Příbram, Dobříš, Rožmitál pod Třemšínem, Mirovice, Mníšek pod Brdy, Zbraslav a okolních obcích. Přesnější oblasti působnosti naleznete zde.

Vaše prádlo u Vás vyzvedneme a vyžehlené dovezeme zpět, buď připravené ve Vašem prádelním koši či tašce, nebo v Košilenkou poskytnutém boxu či tašce. Chcete-li mít pověšené prádlo na vlastních ramínkách, stačí nám je pouze propůjčit a Košilenka Vám Vaše vyžehlené prádlo pověsí na Vaše ramínka a zabalí. Také si u nás můžete zakoupit drátěné ramínko v hodnotě 45,-Kč, které Vám poslouží pro další objednávky.

Košilenka nežehlí spodní prádlo, oděvy ze syntetických tkanin, tesilové oděvy, večerní róby, hedvábí a vše co je určené pro chemické čištění

Košilenka myslí na vše a je pojištěná pro případ, že by došlo k poškození Vašeho prádla během žehlení.

Chcete-li službou Košilenky potěšit Vaše nejbližší, i na to jsme mysleli, nabízíme dárkové poukazy Košilenka v různých hodnotách.Jaké jsou naše ceny