Vyžѕehlíme vaše prádlo s láskou

Košilenka je výhradně českou společností, poskytují­cí­ služѕby ručního žehlení­ prádla. Její služby jsou založeny na jednoduchosti, čistotě, vysoké kvalitě, flexibilitě a hlavně na spokojenosti koncového zákazní­ka.

Jednoduchost
Jednoduchost

Jen objednáte a pak už jen prádlo předáte.

Flexibilita
Flexibilita

Vyzvednutí­ a doručení od 8 do 20 hodin.

Kvalita
Kvalita

Vaše prádlo bude hebké, svěží­ a voňavé.EXPRESNÍ VYŽEHLENÍ PRÁDLA DO 24 hod. ZA 100% PŘÍPLATEK.

Při objednávce nad 3.200,-Kč u nás dostanete 2% slevu!

 

Jak pověsit objednávku

 

1. Objednávka

Vytvořte si on-line objednávku nezabere Vám víc než pár minut. Zvolte si termín a čas odvozu a dovozu zpět k Vám.

 

2. Odvoz

Ve zvolený termín a čas u Vás Vaše prádlo s radostí a úsměvem vyzvedneme již za 24 hod od sjednání objednávky.

 

3. Žehlení

Vaše prádlo s láskou vyžehlíme a pohladíme, s radostí a s úsměvem již do 48 hod zavezeme zpět k Vám.

 

4. Dovoz

V daný termín a čas Vám Vaše vyžehlené prádlo s radostí a úsměvem dovezeme.

 

Košilenka nežehlí spodní prádlo, oděvy ze syntetických tkanin, tesilové oděvy, večerní róby, hedvábí a vše co je určené pro chemické čištění. Pokud se Vám nechce Vaše prádlo třídit a počítat množství k vyžehlení, stačí v objednávce zvolit možnost „nechci zadávat množství a cenu“, a nebo zavolat na telefon +420 739 465 347. Vaše prádlo u Vás vyzvedneme, roztřídíme a emailem Vám zašleme přesné množství prádla k vyžehlení a celkovou cenu k zaplacení po převzetí vyžehleného prádla.

Kliknutím na tlačítko „začít objednávku“ zahájíte objednávku. Vše funguje podobně jako v běžném e-shopu. Nejprve vložíte do prádelního koše požadované množství prádla k vyžehlení. V prádelním koši uvidíte přehledně a na jednom místě vše, co jste do něj vložili a cenu za žehlení. Z prádelního koše můžete jednoduše pokračovat k objednávce, kde nejprve zadáte termíny a časy převzetí a předání prádla, adresu jeho převzetí a předání spolu s kontaktními údaji. V následujícím kroku vyplníte fakturační údaje a pak už jen objednávku zkontolujete a odešlete. Pokud si nevíte rady s vyplněním online objednávky, nezoufejte, naše služby můžete objednat i telefonicky na +420 739 465 347.

NENAŠLI JSTE NA VŠE ODPOVĚĎ?

Zeptejte se nás, jsme tu pro Vás, rádi Vám poradíme na info@kosilenka.cz nebo na čísle +420 739 465 347Jaké jsou naše ceny

Reference